Sztuka24h. Portal edukacyjny służący upowszechnianiu informacji na temat sztuki współczesnej.
Organizator: Galeria Sztuki Współczesnej "Bunkier Sztuki"
Adres: pl. Szczepański 3a, 31-011 Kraków, woj. małopolskie
Partner: Wydział Edukacji Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Czas trwania projektu:
Miejsce realizacji projektu: Kraków
URL: http://bunkier.art.pl/index.html
Skąd czerpać inspirację do przygotowania ciekawych zajęć o współczesnej kulturze? Gdzie znaleźć informacje o sztuce współczesnej przekazane w interaktywny i interdyscyplinarny sposób? Jak obejrzeć wystawę, na którą nie zdążyliśmy się wybrać do galerii? Te i inne możliwości oferuje startujący 31 maja 2011 portal internetowy Sztuka24h!

Sztuka24h to interaktywny portal – internetowa baza sztuki, której podstawowym celem jest ułatwienie dostępu do najistotniejszych wydarzeń realizowanych w Bunkrze Sztuki jak największej liczbie odbiorców. Portal tworzony jest z myślą o najmłodszych, rodzicach, nauczycielach, a także tych wszystkich, którzy czuja potrzebie kontaktu ze sztuką przez cała dobę, o każdej porze dnia, bez względu na miejsce, w którym się znajdują. Portal zawiera niestandardowe materiały edukacyjne, pomocne w pogłębianiu wiedzy na temat sztuki współczesnej.

Zapraszamy do odwiedzania portalu!

sztuka24h.edu.pl

Więcej ▼ Mniej ▲
Dodaj komentarz
Komentuj
Imię lub nick
treść

zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii OrangeAkademia Orange - Licencja
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów. (Więcej informacji o licencjonowaniu materiałów Akademii Orange).


ikona facebook