Supersprawni
Organizator: Fundacja Czerowne Noski Klown w Szpitalu
Adres: ul. Staniewicka 14/311, 03-310 Targówek, woj. warmińsko-mazurskie
Partner: Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziacka", Zespół Szkół Nr 78 im. Ewy Szelburg –Zarembiny w Instytucie „Pomnik -Centrum Zdrowia Dziecka”, Oddział Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Pomniku-Centrum Zdrowia Dziecka”, Fundacja Promocji m.st. Warszawy - www.warszawa.pl, Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Warszawie „Radio dla Ciebie”
Czas trwania projektu: styczeń – czerwiec 2015
Miejsce realizacji projektu: Warszawa
URL: http://czerwonenoski.pl
Projekt „Supersprawni” to zaproszenie dla młodych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka do tego, by zostali profesjonalnymi cyrkowcami. Podczas cyklu warsztatów uczestnicy nauczą się sztuczek cyrkowych, stworzą scenografię i oprawę multimedialną przedstawienia.

Projekt „Supersprawni” to zaproszenie dla młodych pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka do tego, by zostali profesjonalnymi cyrkowcami. Podczas cyklu warsztatów uczestnicy nauczą się sztuczek cyrkowych, stworzą scenografię i oprawę multimedialną przedstawienia.

Chcemy żeby szpital zamienił się w cyrk i żeby wszystkie dzieci się śmiały - realizując ten projekt zamierzamy spełnić to życzenie.

„Supersprawni” to dwa cykle warsztatów dla pacjentów Oddziału Rehabilitacji szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Każdy z cykli składa się z czterech różnych warsztatów: pedagogiczno-teatralnych, cyrkowych, muzycznych i multimedialnych. Finałem każdego cyklu jest prezentacja spektaklu teatralnego z elementami sztuczek cyrkowych i magii z akompaniamentem muzyki tworzonej przez dzieci na żywo. W spektaklach wystąpią uczestnicy warsztatów w asyście profesjonalnych aktorów-klownów. 

Projekt realizowany jest w ramach programu Fundacji Orange.

Relacje z warsztatów, w tym relacje fotograficzne zrobione przez ich uczestników znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/Supersprawni

 

Patroni projektu:

·         Centrum Zdrowia Dziecka

·         Oddział Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie “Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”

·         Zespół Szkół Specjalnych Nr 78 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka"

Patroni Medialni:

·         Radio dla Ciebie

·         Portal warszawa.pl

 

Więcej ▼ Mniej ▲
Dodaj komentarz
Komentuj
Imię lub nick
treść

zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii OrangeAkademia Orange - Licencja
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów. (Więcej informacji o licencjonowaniu materiałów Akademii Orange).


ikona facebook