Dźwięczność
Organizator: Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy
Adres: ul. Górczewska 201, 01-459 Bemowo, woj. warmińsko-mazurskie
Partner: Ełckie Centrum Kultury, Kwartalnik Muzyczny M/I, Stowarzyszenie Szesnaście Wersów
Czas trwania projektu: styczeń – czerwiec 2015
Miejsce realizacji projektu: Warszawa, Ełk
URL: http://www.artbem.pl
Projekt skierowany jest do młodzieży z Ełku i warszawskiego Bemowa, pasjonującej się muzyką i chcącej doskonalić swój warsztat wokalny. Działania skupiają się na rozwijaniu kompetencji twórczych.

Głównym celem jest muzyczna edukacja technologiczna w bezpośrednim kontakcie z twórcami-mentorami. Zajęcia w ramach czterech bloków warsztatowych będą poświęcone pracy z głosem z użyciem nowoczesnych technologii nagraniowych i posprodukcyjnych, nagraniom we wnętrzach oraz nagraniom terenowym w przestrzeni miejskiej. Ostatni, podsumowujący warsztat będzie praktycznym wykorzystaniem nabytych umiejętności. Uczestnicy zaprojektują dwie interaktywne wystawy, które zostaną zrealizowane w przestrzeniach otwartych Ełku i Warszawy w ramach Tygodnia Akademii Orange. Stworzone etiudy dźwiękowe złożą się na cyfrowe wydawnictwo muzyczne. Z zarejestrowanych przez uczestników sampli stworzony zostanie bank dźwięków, który dostępny będzie do darmowego wykorzystania na licencji Creative Commons.
 

Więcej ▼ Mniej ▲
Dodaj komentarz
Komentuj
Imię lub nick
treść

zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii OrangeAkademia Orange - Licencja
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów. (Więcej informacji o licencjonowaniu materiałów Akademii Orange).


ikona facebook