O - Tworzenie
Organizator: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie
Adres: ul. Słowackiego Juliusza 13, 58-580 Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie
Partner: Stowarzyszenie Fotograficzne „CAMERA”, Bolesławiec
Czas trwania projektu: styczeń-maj 2012
Miejsce realizacji projektu: Szklarska Poręba
URL: http://www.moksial.pl
 „O – Tworzenie” ma na celu zachęcić młodzież do aktywnego udziału w kulturze. W czasach szybkiej i łatwo dostępnej fotografii cyfrowej, pomysłodawcy projektu postanowili cofnąć się w czasie do początków fotografii.

  Uczestnicy warsztatów sami skonstruują aparaty i przy ich pomocy zrobią zdjęcia. Dzięki temu poznają historię fotografii oraz zasady powstawania obrazu i udowodnią, że każdy jest w stanie zbudować własny aparat. W ten wyjątkowy sposób projekt będzie popularyzował fotografię i zachęcał młodzież do twórczego działania, a także wskaże sposób na aktywne wykorzystanie wolnego czasu.

Więcej ▼ Mniej ▲
Dodaj komentarz
Komentuj
Imię lub nick
treść
Komentarze:
Kasia
24 września 2012, 17:28
Zajęcia z fotografii otworkowej są dla mnie o wiele ciekawsze niż zwykłe cyfrowe. Cały czas wracam myślami do warsztatów.
Gabi
31 maja 2012, 12:18
Pomysł na zajęcia otworkowe bardzo mi się podobał. Na każdym spotkaniu świetnie się bawiłam. Poznałam nie tylko tajemnicę fotografii, ale też nowych ludzi.
Klaudia
28 maja 2012, 14:20
Zawsze fascynowała mnie fotografia. Już na pierwszych zajęciach mi się podobało. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam uczestniczyć w tych zajęciach oraz poznać Pana Grześka i Panią Martę.

zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii OrangeAkademia Orange - Licencja
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów. (Więcej informacji o licencjonowaniu materiałów Akademii Orange).


ikona facebook