Kultura w pięciu zmysłach
Organizator: Fundacja Stabilo
Adres: 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
Partner: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kętrzynie
Czas trwania projektu:
Miejsce realizacji projektu: Toruń
Projekt adresowany jest do 30 os.w wieku 12-18 lat z pow.kętrzyńskiego.Z Powiatowego Domu Dziecka w Reszlu pochodzić będzie grupa 12 os.,pozostałe 18 to dzieci i młodzież pochodząca z rodzin zastępczych w pow.Zostaną oni podzieleni na dwie 15 osobowe grupy(A i B),możliwie ujednolicone wiekowo.

Począwszy od drugiej połowy marca przez sześć weekendów grupy naprzemiennie(przykładowo gr.A 19-20.03, gr.B 26-27.03 i dalej;w związku z specyfiką grupy(często zaplanowane wcześniej inne zajęcia pozalekcyjne, wysoka problemowość) oraz np.świętami na realizację cyklu projektodawca przeznacza czas 8 tygodni,od marca do maja)przejdą w trzech różnych,atrakcyjnych lokalizacjach cykl warsztatów kulturalnych i artystycznych,w ramach których każdy dzień (8h) będzie poświęcony innemu zmysłowi.

Więcej ▼ Mniej ▲
Dodaj komentarz
Komentuj
Imię lub nick
treść

zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii OrangeAkademia Orange - Licencja
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów. (Więcej informacji o licencjonowaniu materiałów Akademii Orange).


ikona facebook