Spełniamy marzenia - Filmowy zawrót głowy
Organizator: Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Łomnica "Łomniczanie"
Adres: Łomnica-Zdrój 153, 33-351 Łomnica-Zdrój, woj. małopolskie
Partner: Usługi Rekreacyjno – Sportowe s.c. mgr Mariusz Lis, mgr Krystian Jabrocki ,Portal internetowy www.piwniczna.info
Czas trwania projektu: styczeń 2014 - maj 2014
Miejsce realizacji projektu: Łomnica Zdrój
Młodzież szkolna z Łomnicy Zdroju dowie się jak film może pomóc w doskonaleniu umiejętności jazdy na nartach i odwrotnie. Projekt będzie się składał z: WARSZTATÓW FILMOWYCH: Zajęcia obejmować będą naukę montażu i obróbki filmików, a także ćwiczenia z reżyserii, pisania scenariusza i wideo prezentacji. Omawiany będzie również materiał filmowy zgromadzony przez dzieci podczas warsztatów z nauki jazdy na nartach. WARSZTATÓW Z NAUKI JAZDY NA NARTACH: Praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy na warsztatach filmowych. Dzieci będą doskonalić umiejętności filmowania, a także jazdę na nartach. W tym celu będą filmowały poszczególne lekcje nauki jazdy kamerami GoPro, a następnie wspólnie z instruktorem narciarstwa będą wyświetlały swoje filmiki i omawiały popełniane błędy. Ponadto dzieci samodzielnie wg własnego scenariusza przez cały czas trwania projektu będą przygotowywać dwa filmy krótkometrażowe pt. „Dlaczego warto uprawiać narciarstwo” i „Pokaz cudów białego szaleństwa”. W czasie Tygodnia Akademii Orange odbędzie się w pokaz filmików promujących narciarstwo i prezentujących umiejętności filmowe z udziałem beneficjentów i gości.

Więcej ▼ Mniej ▲
Dodaj komentarz
Komentuj
Imię lub nick
treść

zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii OrangeAkademia Orange - Licencja
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów. (Więcej informacji o licencjonowaniu materiałów Akademii Orange).


ikona facebook