Coś od serca
Organizator: Stowarzyszenie Tkalnia
Adres: ul. Rembowskiego ks. Szczepana 36/40, 95-100 Zgierz, woj. łódzkie
Partner: Spółdzielnia Parostatek,Miasto Ł.- Miesięcznik społeczny Fundacja Nowoczesnej Edukacji Spunk,Świetlica Przystań,Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. B. Prusa
Czas trwania projektu: styczeń 2014 - maj 2014
Miejsce realizacji projektu: Zgierz
Dzieci ze świetlicy środowiskowej Przystań w Zgierzu w czasie warsztatów stworzą fotograficzną mapę okolicy, która zostanie przedstawiona w formie wystawy na domach, w których mieszkają. Jednym z działań będzie stopniowe upiększanie okolicy w formie ogrodniczej partyzantki (wspólne sadzenie roślin przez mieszkańców). Dzieci zajmą się także pracą nad dokumentami filmowymi i stworzą dwa fotokasty o miejscu w którym żyją, w którym znajdą się historie najstarszych mieszkańców dzielnicy. Powstanie także album z fotografiami. Filmy będą prezentowane w czasie pokazów w bibliotece i na świeżym powietrzu oraz w sześciu szkołach podstawowych w Zgierzu. W czasie pokazów i imprez towarzyszących będzie wykorzystywany przenośny zakład fotograficzny "Coś od serca", co pozwoli dzieciom na wykonywanie i wydrukowanie portretów fotograficznych.
Więcej ▼ Mniej ▲
Dodaj komentarz
Komentuj
Imię lub nick
treść

zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii OrangeAkademia Orange - Licencja
O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów. (Więcej informacji o licencjonowaniu materiałów Akademii Orange).


ikona facebook